APTR, WIF, XRP Coin ve Bu 7 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

Dev bir balina, Chainup’a 7.916 ETH aktardı. Bir başka balina ise Coinbase’e 281,25 bin HIGH yatırdı. Bu arada, piyasadaki düşüşe inat APTR son 24 saatlik yüze 50’den fazla bir artış gördü. Son haberlere göre Ripple (XRP Coin) Gürcistan’da büyük bir şeyler hazırlıyor! Ve daha fazlası…

ONDO, WIF, XRP Coin ve bu 7 altcoin’den haberler var!

Bir balina Chainup’a 7.916 ETH transfer etti

On-chain gözlemci ‘ai_9684xtpa’ takibine göre, kısa süre önce dev bir balina, Chainup’a 7.916 ETH aktardı. Bu miktar yaklaşık 29,27 milyon dolara tekabül ediyor. Bahse konu balina, ETH pozisyonunu yedi ay önce oluşturmuştu.

Yeni bir cüzdan Bybit’ten 3.419 milyon ONDO çekti

On-chain gözlemci The Data Nerd’in izlemesine göre, yeni bir cüzdan Bybit’ten 3.419 milyon ONDO çekti. Balina, yaklaşık 4.62 milyon dolara tekabül eden bu işlemi kısa süre önce gerçekleştirdi.

Bir balina Coinbase’e 1,8 milyon dolarlık HIGH yatırdı!

The Data Nerd’in izlemesine göre ‘0x69b’ kodlu balina cüzdanı Coinbase’e 281,25 bin HIGH yatırdı. Bu balina işlemi yaklaşık 1,8 milyon dolara tekabül ediyor. Tüm tokenlar, highstreetworld’ün Hazinesinden HIGH alan bir cüzdandan transfer edildi.

İlk beş RCH sahibi toplamın %9,55’ini elinde tutuyor!

On-chain analitik platformu Lookonchain’e göre RCH’nin ilk beş holderı toplam arzın %9,55’ine sahip. Bu balinaların toplam varlığı 2,387 milyon RCH. Bu da yaklaşık 7,71 milyon dolara eşdeğer. Bu holderların ortalama satın alma fiyatı 0,88 dolar. Dolayısıyla, gerçekleşmemiş kârları 5,6 milyon dolar civarında.

APTR 24 saatte %50’den fazla artışla 0,08 doları aştı

CoinMarketCap verilerine göre, Aperture Finance proje tokenı APTR 24 saatlik %50’den fazla bir artış gördü. Token bu zaman diliminde 0,08 doların üzerine çıktı. Aperture Finance, kullanıcıların doğal dilde “hedeflerini beyan etmelerini” ve daha iyi yürütme ve fiyatlandırma için çözücü ağından yararlanmalarını sağlayacak temel Intent altyapısı tarafından desteklenen yeni bir sohbet robotu oluşturmak için yapay zekayı Intent ile birleştiren amaç merkezli bir çözücü ağı.

Aave topluluğu, kritik bir öneriyi oyladı

Snapshot yönetişim sayfasına göre, Aave topluluğu, LST’nin likiditesini ve varlık çeşitliliğini artırmak için “Aave V3 BNB Chain’e BNBx Ekle” ARFC önerisi için oy kullandı. Topluluk öneriyi kabul etti.

DOGE, PEPE ve WIF milyonlarca dolarlık tasfiye gördü!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para ekosistemi sert satışla düşüşe geçti. Bu düşüş, piyasadaki en büyük meme coinleri üzerinde önemli bir etki yarattı. Bu nedenle bazıları yüklü tasfiyelere maruz kaldı. CoinGlass’ın verilerine göre, en büyük meme coinlerinden Dogecoin (DOGE), PEPE ve dogwifhat (WIF) kayda değer tasfiyeye tanık oldu.

Ripple (XRP Coin) Gürcistan’da büyük bir şeyler hazırlıyor!

Kripto ödeme firması Ripple Labs Inc. (XRP Coin) ve National Bank of Georgia, Blockchain teknolojisi ile geleneksel finansı birleştirecek yeni bir ödeme çözümü başlatma yolunda ilerliyor. Ripple Labs’ın (XRP Coin) yazarlarından ve Merkez Bankası Dijital Para Birimi (CBDC) Danışmanı Antony Welfare’e göre, şirketin Başkan Yardımcısı James Wallis ve yazılım mühendisliği hizmet sağlayıcısı EPAM Systems’dan Alistair Brown, Gürcistan Ulusal Bankası (NBG) ile yakın iletişim halinde.

Ripple’ın (XRP Coin) bankayla olan ittifakı, bir süre önce hayata geçen Ripple CBDC Platformunu kullanarak Dijital Lari pilot programının yürütülmesini ve sunulmasını içeriyor. Yeni CBDC platformu, kamu sektörü, işletmeler ve perakende kullanıcıları için sahip olduğu faydaları tespit etmek amacıyla Dijital Lari’nin potansiyel kullanım durumlarını değerlendirmek için kullanılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir