Yasmin Erbil’den Survivor’dan elenen sevgilisi Yiğit Poyraz ile paylaşım

Acun Ilıcalı’nın çok izlenen programı Survivor’da kıyasıya mücadele devem ediyor. Bu sezon All Star formatında gerçekleşen fenoman yarışma, geçtiğimiz haftalarda beklenmedik bir elemeye sahne olmuştu.

2021’de büyük finalde İsmail Balaban’la birlikte SMS oylamasına çıkma başarısı gösteren Yiğit Poyraz, bu kez adaya erken veda etmişti.

5-0 ve 5-3’LE ELENDİ!

Mavi takımın iddialı yarışmacısı, 4 Nisan Perşembe akşamı çıktığı ilk düelloda eski futbolcu Sercan Yıldırım’a 5-0 gibi farklı bir skorla mağlup olurken, omuzundan sakatlığı da bulunan takım arkadaşı Hakan Hatipoğlu’na ise 5-3 yenilmişti.

“BÜYÜK KONUŞTUM, BÜYÜK PATLADIM”

29 yaşındaki yarışmacı, “Beynim yanmış durumda. Algılayamıyorum olup biteni. Hakan’ı tebrik ediyorum. Sercan beni darmaduman etti. Mental olarak son bir aydır kötü dönemden geçiyordum. Toparlamaya çalışıyordum kendimi, kafamı buraya odaklamaya çalışıyordum. En son çare olarak böyle bir ateşlenmeye, hırslanmaya, gerçek Survivor’ı, bu düelloyu tatmaya ihtiyacım vardı. Kendime olan güvenim tamdı ama olmadı. Büyük konuştum, büyük patladım” şeklinde konuşmuştu.

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, uzun süredir aşk yaşadığı Yiğit Poyraz’ın elenmesi üzerine birlikte çekilen bir karelerini paylaşarak; “Benim şampiyonum” notunu eklemişti.

SEVGİLİSİNE KAVUŞTU!

Sevgilisine kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Yasmin Erbil’den, bir paylaşım daha geldi. Güzel oyuncu, daha önce sevgilisiyle gittiği tatillerden birinde birlikte aynadan çektikleri bir kareyi 372 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınladı.

Yasmin’in kısa sürede binlerce beğeni alan gönderisine; “Çok tatlısınız, hiç ayrılmayın”, “Yasmin yenge!” ve “Nazar değmesin” gibi mesajlar yazıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir